Aanstellingenoverzicht

Official Datum Tijd Activiteit Rol Status Type
Sven Keller 30-08-2019 15:00 Docentenclinic arbitrage 30-08-19 Deelnemer Aangemeld
Ale van Tuinen 31-08-2019 08:45 Workum JO13-1 - SC Bolsward JO13-2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sieger Bakker 31-08-2019 09:00 Rapporteur LL Deelnemer Geplaatst
Willem Jan Kimp 03-09-2019 19:30 GAVC thema zaalvoetbal Deelnemer Aangemeld
Tommy Postma 03-09-2019 19:30 GAVC thema zaalvoetbal Deelnemer Geplaatst
Omer Al Alawi 03-09-2019 19:30 GAVC thema zaalvoetbal Deelnemer Geplaatst
Omer Al Alawi 04-09-2019 20:00 FFS VR1 - Balk ZV Vr1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 04-09-2019 20:40 Oeverzwaluwen 1 - Workum 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Willem Jan Kimp 06-09-2019 21:00 Futsal Frisia 3 - Blauw Wit '34 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Sieger Bakker 07-09-2019 13:30 Joure SC 3 - Urk 4 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tommy Postma 10-09-2019 19:55 Workum 2 - Futsal Emmeloord/ Boomsma 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 10-09-2019 20:00 SC Bolsward 2 - ZVF 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 10-09-2019 20:50 Workum 3 - Flevo Boys 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Bernard Ijdema 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Aangemeld
Aniek Zwaan 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Geplaatst
Sven Keller 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Docent Geplaatst
Xander Luinenburg 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Geplaatst
Jan Gerben Hoekstra 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Aangemeld
Willem Jan Kimp 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Aangemeld
Omer Al Alawi 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Geplaatst
Tommy Postma 11-09-2019 19:30 Waterpoort Boys 11092019 Deelnemer Geplaatst
Willem Jan Kimp 12-09-2019 19:00 Blauw Wit '34 VR2 - GAVC VR1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Willem Jan Kimp 12-09-2019 20:00 Blauw Wit '34 7 - Flamingo SC 4 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 16-09-2019 19:30 Golden Oldies VR1 - HFC '15 VR1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Laurens de Witte 16-09-2019 19:30 Blauw Wit'34 16092019 Deelnemer Geplaatst
Sven Keller 16-09-2019 19:30 Staphorst 16092019 Docent Geplaatst
Jan de Groot 16-09-2019 19:30 Blauw Wit'34 16092019 Deelnemer Geplaatst
Ale van Tuinen 16-09-2019 19:30 Blauw Wit'34 16092019 Deelnemer Geplaatst
Tommy Postma 16-09-2019 20:25 Golden Oldies 1 - Fean'58 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 18-09-2019 19:15 Futsal Emmeloord/ Jeruzalem 4 - Futsal Emmeloord/ Beta Technology 5 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 18-09-2019 20:15 Futsal Emmeloord/Boomsma 3 - Futsal Heerenveen 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Willem Jan Kimp 19-09-2019 21:00 Flamingo SC 9 - Cambuur'69 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Jos Vonk 23-09-2019 19:30 Broekster Boys 23092019 Deelnemer Geplaatst
Jeen Wijnja 25-09-2019 19:30 Emmeloord 25092019 Deelnemer Geplaatst

Reserve / geen wedstrijd

Official Dag Datum
Aniek Zwaan Zaterdag 24-08-2019
Ale van Tuinen Zaterdag 24-08-2019
Jeen Wijnja Zaterdag 24-08-2019
Jos Vonk Zaterdag 24-08-2019
Omer Al Alawi Zaterdag 24-08-2019
Jan de Groot Zaterdag 24-08-2019
Leo Veldhuizen Zaterdag 24-08-2019
Tommy Postma Zaterdag 24-08-2019
Xander Luinenburg Zaterdag 24-08-2019
Laurens de Witte Zaterdag 24-08-2019
Bernard Ijdema Zaterdag 24-08-2019
Jan Gerben Hoekstra Zondag 25-08-2019
Omer Al Alawi Zondag 25-08-2019
Sven Keller Zondag 25-08-2019
Willem Jan Kimp Zondag 25-08-2019
Aniek Zwaan Zaterdag 31-08-2019
Jeen Wijnja Zaterdag 31-08-2019
Jos Vonk Zaterdag 31-08-2019
Omer Al Alawi Zaterdag 31-08-2019
Jan de Groot Zaterdag 31-08-2019
Leo Veldhuizen Zaterdag 31-08-2019
Tommy Postma Zaterdag 31-08-2019
Xander Luinenburg Zaterdag 31-08-2019
Laurens de Witte Zaterdag 31-08-2019
Bernard Ijdema Zaterdag 31-08-2019
Jan Gerben Hoekstra Zondag 01-09-2019
Omer Al Alawi Zondag 01-09-2019
Sven Keller Zondag 01-09-2019
Willem Jan Kimp Zondag 01-09-2019